Küçük evlerde büyük tasarımlar!

Kentsel dönüşüm nedeniyle küçülen metrekarelerde mobilya tasarımı insan ihtiyaçlarına göre yeniden şekillenmeye ve beraberinde trendleri de değiştirmeye başladı. Beklentileri ve ihtiyaçların değişmesi, mobilya başta olmak üzere ev dekorasyonunda farklı çözüm alternatifleri aramaya yönlendirdi. Tuna Ev tasarım ekibinin önerileriyle sizler de küçük alanlarda, büyük tasarımlar yapabilirsiniz:
 
Büfe, gardırop, kitaplık vb. gibi depolama işlevini gören ürünlerde derinliği az ve yüksek olmayan ürünler seçerek,
Koltuk seçerken geniş kollu, geniş sırtlı tasarımlar yerine, ince kollu ve ince sırtlı minimalist çizgilere sahip tasarımlar seçerek,
Sandıklı kanepe, bazalı yatak, yataklı kanepe, çekmeceli sehpa ve hem puf hem de sehpa olma özelliğine sahip çok amaçlı ürünler tercih ederek,
Koltuk, tv ünitesi, büfe gibi yüksek hacimli mobilyalarda zemine tam oturan değil, yüksek ve ince ayaklı olan tasarımları seçerek,
Evinizin hem genel konseptinde, hem de mobilya seçimlerinde açık renkler üzerinden ilerleyip çarpıcı renkleri tamamlayıcı dekoratif ürünler kullanarak, 
daha ferah bir yaşam alanı yaratabilirsiniz.
Bunun yanı sıra, aynı anda evin bütün eşyalarını alıp bir anda sığdırmaya çalışmak da sizi hataya yönlendirebilecektir. İlk etapta koltuk, masa, yatak gibi ana ürünleri alarak, sonrasında da yan ürünleri satın almanız sizi daha doğru bir tasarım yapmaya yönlendirecektir. Böylelikle de, ihtiyacınız olan ve olmayan ürünleri de daha doğru analiz ederek gereksiz alışveriş masraflarından da tasarruf etmiş olursunuz.

Küçük evlerde büyük tasarımlar!

Kentsel dönüşüm nedeniyle küçülen metrekarelerde mobilya tasarımı insan ihtiyaçlarına göre yeniden şekillenmeye ve beraberinde trendleri de değiştirmeye başladı. Beklentileri ve ihtiyaçların değişmesi, mobilya başta olmak üzere ev dekorasyonunda farklı çözüm alternatifleri aramaya yönlendirdi.

DETAY

Kumaşlar İçin Temizlik İpuçları!

Ürününüzü kesinlikle lekeli bir şekilde bırakmayınız. Hemen hemen bütün lekeler, yeni oluştuklarında, kurumalarına fırsat bırakılmadan silinirse çıkartılabilir.

DETAY

Mobilya Bakım Önerileri!

Ürünlerin üzerinde değişiklik yapmayınız, ilave aksesuarlar takmayınız. Mobilyalarınızın yüzey kalitesine zarar verebilecek etiket vb. yapışkan materyaller yapıştırmayınız.

DETAY

Home-Ofis Mekan Rehberi!

Mekanı sanat objeleri, resimler ve çeşitli fotoğraflar ile zenginleştirin. Burada dikkat edilmesi gereken nokta mekanın nefes almasını engellemeden, kendinize ait alanı sizi mutlu eden objelerle donatmak olacaktır.

DETAY