Kumaşlar İçin Temizlik İpuçları!

Ürününüzü kesinlikle lekeli bir şekilde bırakmayınız. Hemen hemen bütün lekeler, yeni oluştuklarında, kurumalarına fırsat bırakılmadan silinirse çıkartılabilir. Isı, ışık ve hava ile temas, lekeyi sabitleştirir ve çıkarılması zorlaşır. En zor lekelerin bile taze iken çıkartılması kolaydır.
Temizleme işlemi için sadece beyaz sabun köpüğü kullanınız: köpüğü, kumaşın görünmeyen bir yerinde test ediniz. Köpüğü kumaş üzerine uygulayınız ve beyaz bir havluyu üzerine bastırınız. 20 saniye kadar bekledikten sonra kumaşın rengi havluya geçmemişse ve kumaşta tüylenme, renk akması vb. problem olmamışsa karışımı kullanabilirsiniz, aksi takdirde kullanmayınız. Bazı kumaşlar özel tasarımları sebebiyle hassastır. Bu tip kumaşların temizlikleri de çok hassas yapılmalıdır. Kumaşın görünmeyen bölgesinde yapacağınız deneme size bu konuda bir fikir verecektir.
Temizlik için sert ve sivri uçlu cisimler, kimyasal maddeler, çamaşır suyu gibi ağartıcılar kullanmayınız.
Halı yıkama makinesi kullanmayınız.
Kurutma işlemi için ütü kullanmayınız ve ürünü güneş ışığında bırakmayınız.
Yıkanabilir etiketi veya işareti yoksa kesinlikle yıkamayınız. Yıkanabilir kumaşlarda mutlaka talimatlara uygun hareket ediniz.
*Temizlik bilgileri tavsiye niteliğinde olup tüm kumaşlarda ve lekelerde aynı sonucu veremeyebilir.

Küçük evlerde büyük tasarımlar!

Kentsel dönüşüm nedeniyle küçülen metrekarelerde mobilya tasarımı insan ihtiyaçlarına göre yeniden şekillenmeye ve beraberinde trendleri de değiştirmeye başladı. Beklentileri ve ihtiyaçların değişmesi, mobilya başta olmak üzere ev dekorasyonunda farklı çözüm alternatifleri aramaya yönlendirdi.

DETAY

Kumaşlar İçin Temizlik İpuçları!

Ürününüzü kesinlikle lekeli bir şekilde bırakmayınız. Hemen hemen bütün lekeler, yeni oluştuklarında, kurumalarına fırsat bırakılmadan silinirse çıkartılabilir.

DETAY

Mobilya Bakım Önerileri!

Ürünlerin üzerinde değişiklik yapmayınız, ilave aksesuarlar takmayınız. Mobilyalarınızın yüzey kalitesine zarar verebilecek etiket vb. yapışkan materyaller yapıştırmayınız.

DETAY

Home-Ofis Mekan Rehberi!

Mekanı sanat objeleri, resimler ve çeşitli fotoğraflar ile zenginleştirin. Burada dikkat edilmesi gereken nokta mekanın nefes almasını engellemeden, kendinize ait alanı sizi mutlu eden objelerle donatmak olacaktır.

DETAY